Zejtra napořád (2014) online ke shlédnutí

Zejtra napořád je nová česká dramatická komedie, kterou jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Jedná se o road movie ze života. Hlavní hrdina Petr Kraus chce konečně vést šťastný život. Snaží se rozjet podnikání a zároveň si najít nový vážný vztah. Nedochází mu, že v tom shonu nedělá vlastně nic pořádně a naplno. Jenže to nejhorší co by se mu mohla stát, je vzdát se své naděje, která ho žene vpřed.

Na této webové stránce jsme se vám rozhodli naservírovat pohodlně a zdarma online ke shlédnutí film Zejtra napořád. U nás si ho můžete přehrát přes internet skutečně jenom na pár jednoduchých kliknutí a to zdarma. Je to zajímavá a nová česká komedie, za kterou stojí mladý režisér Rudolf Havlík, pro kterého je to vlastně filmová prvotina. A na první pokus to opravdu není špatný. Film zaujme originálním příběhem, skvělým hereckým obsazením, ale vlastně i stylem svého vypravování. Pohodlně se tedy usaďte do vašich křesel a pojďte si snímek Zejtra napořád s námi přehrát online. V českých kinech měl jinak film svojí premiéru 17. července 2014. Nyní si ale ještě pojďme něco málo říci o příběhu celého filmu.

O co v životě skutečně jde?

Hlavní hrdina se jmenuje Petr Kraus. Momentálně žije svůj život na cestách. Zprvu to pro něj byl životní sen, teď už spíše jenom nutnost. Tak jako většina lidí touží po klidném a spokojeném životě. Proto se vrhnul do podnikání, které mu na něj má vydělat. Nyní je ale zatím všechno spíše naopak. Je v neustálém stresu a pohybu z místa na místo. To hlavní co Petr zajišťuje je komunikace mezi zákazníky z Evropy a výrobci v Číně. Je to zajímavá, ale velmi vysilující práce. A občas to nevyjde úplně podle představ. Nyní například Petr získal velmi lukrativní zakázku, jenže s ní má spíše víc problémů. Český partner se nezdá zrovna seriózní. Petr se tedy musí vydat za ním přímo domů.

Petr Kraus domlouvá kšefty až v Číně    Stihne si Petr najít i vztah?

Kromě aktuálního pracovního problému ho trápí i to že je sám. Při životě na cestách je velmi těžké si udržet plnohodnotný vztah a toto Petr touží změnit. Právě protož si doma po celé zemi dohodne několik schůzek na slepo s různými ženami. Na celou návštěvu rodné země má Petr jen několik dnů, přesto ho ale neopouští odhodlání, že to všechno zvládne a kormidlo jeho života se opět otočí ke šťastnějším zítřkům.

Film Zejtra napořád je hodně zajímavý snímek, který dává do protikladu touhu lidí po změně a lepším životě a to co jsme pro to ochotni udělat. Mnohokrát nás to stojí opravdu mnoho úsilí a překonávání bariér. Velkým paradoxem je, že mnohé tyto zdi si stavíme sami v sobě z obavy z této změny. Najednou se prostě něco mění a rutina našeho života je ta tam.

zejtra_naporad_4

Tento hodně povedený a originální český film tady pro vás máme online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi vychutnat tuto povedenou komedii, která má i svoje vážnější tóny. Pevně věříme, že se vám film bude líbit a strávíte s ním opravdu příjemné chvíle. My vám ho přinášíme online ke shlédnutí pomocí streamovaného videa a to v naprosto skvělé kvalitě. K přehrání filmu se u nás stačí jenom přihlásit do administrace.

O drama nebude nouze    Je to běh o život

Hodnocení filmu

Film si prozatím drží spíše průměrná hodnocení. Byl uveden na několika filmových festivalech včetně u nás toho nejprestižnějšího Karlovarského. Odborní recenzenti se k snímku ještě dostanou a pak vám přineseme i jejich názory a recenze.

Více o filmu se můžete dozvědět také na jeho oficiálních webových stránkách zejtranaporad.cz. Další zajímavé odkazy na další weby o filmu vám snad přineseme velmi brzy.

Někdy to vyjde a někdy ne

Náš názor na Zejtra napořád

Je to hodně zajímavý film. To co opravdu zamrzí je to, že je na něm občas prostě znát, že je to režisérská prvotina. Rudolf Havlík si i scénář psal scénář sám, což se také trochu podepisuje na jeho kvalitě. Občas tedy vyprávění nedává moc smysl nebo je vyloženě až hloupé. Kdo by čekal, že pokud zastaví stopařce s motorovou pilou, tak se může dostat do problémů. Film má ale i své příjemné momenty. Potěší i epizodní role pro Michala Kavalčíka alias Rudu z Ostravy, který ve filmu opravdu zaválel. Jinak po řemeslné stránce co se týká kamer, nasvícení, střihu je to opravdu profesionální team. Potěší i krásné české herečky v čele s Vicou Kerekes. Stejně tak hlavní mužská role v podání Pavla Batěka povedla. Pavla sice známe z mnoha seriálů v čele s Ordinací v růžové zahradě, ale ve filmu pořád působí tak nějak neokoukaně. Pokud tedy máte chuť na svěží český film, tak vám můžeme snímek Zejtra napořád jedině doporučit.TOPlist