Medvídek (2007) online ke shlédnutí

Český film Medvídek si můžete přehrát přes internet přímo zde na této webové stránce. Snímek natočil režisér 2007 Jan Hřebejk. Je to příběh tří mužů – bývalých spolužáků. Osud každému z nich ukázal svou rozdílnou stránku a zavedl je tam, kam by si to ještě na škole ani nepředstavovali. Všichni tři mají dlouholeté vztahy, které si ale právě v průběhu filmu projdou svou největší krizí. Přečkají to jejich životy bez újmy?

Film Medvídek je jak jinak než o vztazích. V první řadě je to komedie, ale samozřejmě má své dramatické až tragické prvky. Takže snímek Medvídek můžeme s klidným svědomým charakterizovat i jako tragikomedii. Možná dokonce jako odlehčené manželské drama. Režisér Jan Hřebejk odvedl na Medvídkovi mnoho práce a myslíme si, že se mu podařilo vytvořit povedený a zábavný snímek. Velkou zásluhou na tom má i skvělé herecké obsazení, ve kterém figurují jenom ti skutečně nejlepší čeští herci. Společně tak uvidíme v akci Ivana Trojana, Tatianu Vilhelmovou, Romana Luknára nebo třeba Aňu Geislerovou. Všichni tito herci ztvárnili velmi charakteristické a výrazné postavy.

Česká komedie Medvídek

Snad vás film Medvídek zaujal. Ostatně možná právě proto jste i na této webové stránce. Z toho důvodu jsme si pro vás také přichystali video s tímto filmem online ke shlédnutí. Stačí se přihlásit a pak si snímek můžete přehrát v HD kvalitě a českým dabingem. Věříme, že právě díky nám si tento film pustíte a strávíte s ním příjemné chvíle. Ještě než se do toho ale pustíte, tak vám přinášíme krátké shrnutí celého příběhu.

Medvídek je vlastně příběhem třech manželských párů. Muži z těchto párů mají společného to, že spolu dříve navštěvovali stejné gymnázium. I po těch letech zůstali spolužáci kamarády i když jak už to tak v životě bývá, tak se samozřejmě skoro vůbec nevídají. Důvod toho je nasnadě. Život každému z nich přichystal zcela jiný osud a starosti.

Jiří Macháček si zahrál roli Jirky a má překvapivou novinku    Z toho jeho manželka nebude mít radost

Začneme třeba od Ivana, který to dotáhl pomyslně nejdál. Alespoň co do vzdálenosti tomu tak určitě je, protože momentálně pracuje jako velvyslanec v Itálii. Je to energický a rázný muž, což možná až do země zadupává jeho manželku Johanu. Ta mu je sice stále pořád v patách a ráda ho doprovází, ale působí tak nenápadně, že by se skoro dala označit za Ivanův stín. To druhý ze spolužáků Jirka má daleko klidnější život a také zajímavý. Je totiž majitelem malé, ale prestižní galerie. Jeho žena Vanda je pak také podnikatelka a má svojí vlastní cukrárnu. Třetí do party který nám chybí je už jenom Roman. Z něco se stal doktor a má oblíbenou gynekologickou ordinaci. I jeho žena působí tak trochu uťápnutě. Má navíc obrovský koníček v pečení. A jejím nejoblíbenějším dortem je ten ve tvaru Medvídka.

Tím jsme si představili všechny hlavní hrdiny filmu a nyní se můžeme podívat o co vlastně půjde. Jak už tušíte tak to hlavní co film zachycuje je krize těchto manželských párů. Všechny tři jsou sice naprosto jiné a zdá se, že je spojuje jenom krátká společná historie všech mužů, přesto jsou všichni doslova nuceni si toto osobní drama prožít.

Jiří Macháček hrál opravdu skvěle

Jak se ukazuje, tak každý má své vlastní zájmy a touhy, které leckdy tají i před svým nejbližším životním partnerem. Navíc se do toho zaplétají i lidé zvenku. Třeba právě Vandy sestra Ema by si přála dítě a tak se snaží najít muže, který by bez závazků toto její přání splnil. A do hledáčku se jí dostane právě Jirka a po něm i Roman.

Roman se sice nenechá svést Vandou, nicméně je pravdou, že se zálety své ženě má bohaté zkušenosti. S krásnou Slovenkou Jitkou má dokonce i dítě. Jenže tato informace právě vyjde najevo. Roman tak dostane najednou košem od milenky i manželky. Podobné události potkají i Jirku. Ani Roman nemůže být v klidu. On sice svou ženu nepodváděl, ale jeho žena jeho ano.

Je čas na životní změnu    Jirka přemýšlí co dál

Film Medvídek tedy přináší hodně zajímavý a spletitý příběh milostného manželského mnohoúhelníku. Medvídka pro vás máme ve výborné kvalitě a vy si ho u nás můžete přehrát naprosto jednoduše. Pojďte tedy využít této skvělé možnosti, že jsme pro vás film připravili online ke shlédnutí.

Hodnocení filmu

Diváci samotný film oceňují jako průměrný i když jeho návštěvnost kinech byla velmi nadprůměrná. Asi ne každý se chce přiznat k tomu, že se mu líbí vztahové komedie od Jana Hřebejka. Přesto všechno tak vznikl hodně zajímavý snímek, který si své diváky určitě vždycky najde. Na CSFD.cz tak film dostal pouhých 53%, což rozhodně není výsledek, se kterým by se dalo chlubit. Na konkurenční FDB.cz si ale vede docela rozdílně, kdy film diváci ohodnotili příznivějšími 60,8%. Názor odborných kritiků se pak hodně liší. Na hodnocení pro Medvídka se zkrátka a jistě neshodnou. Václav Rybáč z Moviezone.cz si o filmu myslí, že je velmi podprůměrný a proto mu dal pouhé dvě hvězdičky z pěti možných. Úplně stejný názor má například i Jan Lipšanský z Filmpub.cz. Najdou se ale i lidé zcela opačného názoru. Například Jaroslav Sedláček z CinemaMagazine.cz hodnotí tuto tragikomedii jako nadprůměrnou a souhlasí s ním Barbora Šťastná z Premiere.cz. Oba dva dali filmu shodně hezké čtyři hvězdičky.

Ivan Trojan také nevypadl ze své role

Náš názor na film Medvídek

Jan Hřebejk v Medvídkovi vytvořil doslova prototyp toho co točí nejčastěji. Tedy vztahovou komedii plnou zvratů, která má své tragické stránky stejně jako velkou dávku humoru. To čeho si na filmu nejvíce ceníme je herecké obsazení, které tvoří opravdová česká špička. Po řemeslné stránce je film také natočen skvěle. Zaujmou i různé originální prvky jako je například využití vážné hudby jako hudebního podkresu. Pokud jste tedy fanuškem Hřebejka, tak určitě budete velmi spokojeni. Pokud fanouškem nejste, tak vám možná některé scény budou připadat jako přes kopírák. To je vše co vám máme k filmu co říci.TOPlist