Seriál Vinaři – poslední díl online

Nový seriál Vinaři si můžete přehrát přes internet na této webové stránce. Exkluzivně pro vás jsme přichystali tento hodně povedený seriál z produkce televize Prima Family online ke shlédnutí. Jenom tady si můžete pustit jak jeho poslední nejnověji odvysílaný díl, tak nahlédnou do našeho archivu, kde naleznete všechny epizody od první do poslední. Vinaři z moravské vesničky Křetice už na vás čekají se svými zajímavými příběhy.

Pokud máte rádi kvalitní seriály, tak zde jste na té správné internetové adrese. Právě pro vás jsme tady připravili nový seriál Vinaři (2014), který si můžete přehrát zdarma přes internet. Video pro vás máme ve skvělé kvalitě a vždy ho zveřejňujeme pouhých pár minut po jeho oficiální premiéře v televizi. Nový díl se pravidelně vysílá v neděli v hlavním vysílacím čase od 20:15. Režisérské duo, které za seriálem stojí ve složení Vojtěch Moravec a Dan Wlodarczyk zaslouží opravdu velkou pochvalu, protože se jim povedlo stvořit originální a opravdu nesmírně zábavný seriál.

Český seriál Vinaři

Příběh nás zavede do smyšlené vesničky Křetice na jižní Moravě. Je to opravdu typická zdejší obec. Kolem dokola rostou vinice jen občas proložené jinými políčky. Nechybí malebná náves, typická venkovská stavení a hlavně krásné sklípky. Jenže to všechno by nebylo nic bez lidí, kteří zde žijí. Bodří Moraváci jsou veselý a pracovití. Dovedou si užívat života a plodů, které jim nabízí. Zkrátka se mají dobře, na rozdíl třeba od uhoněných Pražáků, kteří se za něčím pachtí od nevidím do nevidím.

Na jižní Moravě je opravdu krásně.    Vinař Bedřich Pavlíček s rodinou a přáteli.

Seriál nám přinese spoustu zajímavých životních příběhů, které budou spojeny právě s vínem. A jak už víme, tak je to nápoj více, než opojný, ve kterém se také skrývá životní pravda. Pod vlivem toho nektaru se samozřejmě také dějí i různé veselé příhody, kterých bude tento seriál také plný. Zajímavostí seriálu Vinaři je to, že každý díl bude vlastně poctou určité odrůdě vína. Ten první je například zasvěcený Sylvánskému Zelenému.

Krásná moravská krajina kolem Novomlýnských nádraží.

Hlavními hrdiny jsou vinaři právě z obce Křetice a jejich rodiny. Každý si jde na výrobu toho svého pokladu jiným způsobem a právě díky tomu vznikají tak unikátní a výborné vína. Seznámíme se tak například s Bedřichem Pavlíčkem, který už patří mezi opravdu zasloužilé místní vinaře. Vždycky ho zajímala především vysoká kvalita, čemuž podřizuje všechno. Jeho rodinu tvoří svérázná manželka Stázi a pak dcera Kateřina Hýsková se svými dvěma dětmi. Mladším synem Buddym a pak dcerou Petrou.

Pohled do tichého sklípku.    Na Moravě se nepije, ale koštuje.

Nejnovější díl seriálu Vinaři naleznete vždy online ke shlédnutí na této naší webové stránce. Pravidelně pro vás připravujeme nejnovější epizody stejně jako obsáhlý archiv starších dílů. U nás naleznete vždy aktuální poslední díl jenom pár minut po její televizní premiéře. V archivu se snažíme udržovat pořádek, aby pro vás byl maximálně přehledný a použitelný. Všechno je samozřejmě bez reklam. Pokud bychom měli nějaký výpadek, tak si seriál dále můžete přehrát ještě na oficiálním webu play.iprima.cz. Věříme, že ale zůstanete věrni nám.

Hodnocení seriálu

Hodnotit podobný seriál není nikdy lehké. Právě takovéto seriály patří mezi ty nejkontroverznější, u kterých se velmi lámou názory lidí. Nejlepší proto samozřejmě je podívat se na seriál a udělat si svůj vlastní názor. Celkové hodnocení od diváků totiž seriál označuje jako průměrný. To je ale dáno tím, že prostě jedna polovina lidí ho vidí jako naprostý odpad a druhou polovinu zaujal a považuje ho za velmi příjemný a zábavný seriál. Stačí se tedy kouknout na CSFD.cz, kde si seriál vysloužil pouhých 36% a rozpoutal poměrně vášnivou diskuzi. O něco lepší hodnocení Vinaři získali na konkurenční FDB.cz, kde má 50%. Ani to ale není žádná sláva. Podle nás to jenom potvrzuje naše slova o tom jak moc kontroverzní a rozdělující tento seriál je.

O víno je především potřeba se starat.

Na druhou stranu čísla sledovanosti hovoří jasně a to, že hned první díl Vinařů si nenechalo ujít téměř 2 miliony diváků. Vinaři se tak stali suverénně nejsledovanějším pořadem, který rozdrtil i zbrusu novou čtvrtou řadu Kriminálky Anděl televize Nova. Vinaři jsou zkrátka exkluzivním seriálem, který si málokdo nechá ujít a neudělá si na něj svůj vlastní názor. Ať už pozitivní nebo negativní. Za co si však seriál vysloužil největší kritiku a byl popotahován seriózními médii i rozlícenými internetovými diskutéry bylo použití moravského nářečí. V seriálu hrají povětšinou čeští herci, který si lidovou moravštinu patlali tak nějak podle sebe, jak sami chtěli. Rodilý Moravané to tedy označují za jakousi pražskou Moravštinu, protože takto nikdo z nich opravdu nemluví. Dále se pak hercům pod jazyk připletlo občas i nějaké to české slovíčko, což už opravdu hodně bilo do uší.

Statek pana velkovinaře.    Nebude nouze ani o lásku. Možná dokonce o milostný trojúhelník.

Náš názor na seriál Vinaři

Vinaři nás celkem zaujali. Na naše podmínky se jedná o opravdu originální filmařský počin. Je to seriál, který si na vtip nejenom hraje, ale skutečně vtipný také je. Někdy je sice dohnán až k moc velké grotesknosti, ale tuto nadsázku musíme filmařům odpustit. Seriál je skvěle herecky obsazen a slibuje opravdu výborné herecké výkony. Co zaujme jsou i pohledy do prosluněné moravské krajiny. Je to opravdu taková malá agitka na tento krásný a zajímavý region. Vždyť ostatně také Jihomoravský kraj na celý seriál přispěl štědrou dotací, aby podle svých slov podpořil turistický ruch zde. Pohled na zelené vinice jen zářící ve slunci je také občas až kýčovitý, nicméně krásný. Co více jenom o seriálu říci? Snad jenom že je to opravdu zajímavý a vtipný seriál se spoustou humoru. Je to taková pocta Moravě i zdejšímu výbornému vínu. To že vám nemusí zrovna sednou styl tohoto lidového vyprávění je věc druhou. My přesto doufám, že se seriál bude líbit i vám. Právě proto vám ho přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce.TOPlist