Svatby v Benátkách – archiv všech dílů online

Přehrajte si všechny díly seriálu tv Prima Svatby v Benátkách. Přímo zde naleznete odkaz na online archiv, kde jsou všechny starší díly, ale i zatím poslední odvysílané epizody. Je tak úplně jedno zda hledáte první díl a nebo ten úplně nejnovější. Váš oblíbený seriál o svatebním salónu Olgy Drozdové z Benátek nad Jizerou je zde už pro vás přichystán pohodlně a také naprosto zdarma.

Máte rádi nový seriál Svatby v Benátkách (2014), který vysílá televize Prima Family každou neděli večer? Pokud ano, tak jste zavítali na tu správnou stránku, protože jsme se rozhodli pro vás vybudovat obsáhlý online archiv všech epizod tohoto skvělého seriálu. Nejdříve si ale pojďme říci něco o příběhu celého seriálu. Hlavní hrdinkou je Olga Drozdová, která se rozhodla si otevřít svůj vlastní svatební salón v malém městečku Benátky nad Jizerou kousek od Mladé Boleslavi. Tento smělý plán se jí zatím daří a její podnik vzkvétá. Má mnoho klientek, pro které se snaží udělat doslova co jim na očích vidí. A někdy to vězte není vůbec nic snadného. Co žena to nový příběh a jiné představy o svém slavném dnu.

Seriál Svatby v Benátkách

Ačkoliv Olga ostatním zařizuje svatby, tak sama v milostném životě trochu tápe. Nikdy neměla štěstí na dlouhodobý a harmonický vztah. Možná jí nepřál osud, možná její nápadníky odráží její samostatnost, cílevědomost a sebevědomí. Jenom jeden se zatím odradit nenechal a to Filip Krejza. Úspěšný stavební podnikatel je do Olgy zamilovaný s přestávkami snad už od základní školy. Ačkoliv je ženatý, tak je odhodlaný se svého vztahu zdát a jít za Olgou. Jejich soužití je ale jako na houpačce. V jednu chvíli už připravují svatbu a zařizují byt a v druhé chvíli je to období temna. To zda z nich bude jednou klidný a hezký pár to je ve hvězdách. Každopádně by se k sobě po mnoha stránkách jistě velmi hodili.

Cukrář Kyselý peče sladké dorty    David Grábner s Lenkou

Kromě práce a partnerských vztahů musí Olga řešit samozřejmě také svou rodinu. Tatínek Alois je pohodář, ale jeho srandičky také dovedou napáchat spoustu neplechy. To s maminkou Libuší je to ale často ještě horší. Je to na svůj věk stále velmi energická a aktivní žena. Milovnice umění se vzhlédla hlavně ve svém synovi Ivanovi, který je herec. I když spíše neúspěšný herec epizodních rolí, tak mamince to stačí, aby ho měla ve větší oblibě, než svojí dceru Olgu. Také mu pomáhá, když je na dně, což se u něj stává celkem pravidelně. To vnáší do rodiny akorát další zbytečné sváry. Těžko to nese i Ivanova manželka Marina, která se snaží být svému muži oporou, ale skoro to vypadá, jakoby by jí už docházeli síly.

Olga Drozdová odpočívá ve svém salónu

Samozřejmě se seznámíme se spoustou dalších hrdinů. Ať už to budou zaměstnanci Olžina salónu jako například Romeo či Lola nebo prostě jenom další obyvatelé tohoto malebného městečka. Z těch nemůžeme vynechat místního zubaře Davida Grábnera, který je sice expert na léčení bolavých zubů, ale všechno ostatní mu v životě tak nějak vázne. Kdyby k sobě neměl šikovnou sestřičku Lenku, která je zároveň i jeho životní partnerkou, tak by se asi mohl jít rovnou zahrabat někam hodně hluboko. Každopádně jeho nová ordinace se stává také jistým středem dění v Benátkách nad Jizerou. Vždyť takový zubař je na maloměstě potřeba jako sůl.

Můžeme vás ujistit, že řada přijde i na další obyvatele městečka. Na rodinu Filipa Krejzy, která bydlí ve stejném činžovním domě jako právě Drozdovi. A Benátky nad Jizerou mají i další zajímavé obyvatele ať už to bude třeba pošťačka Libuška, která je největší kamarádkou Libuše. Cukrář Kyselý, který peče ty nejsladší dorty ve městě a samozřejmě i pro Olgu a její svatební salón. A třešničku na pomyslném dortu je i Anita. Výstřední milionářka, jenž zbohatla na psích granulích a nyní si hýčká svého mladého namakaného přítele Milánka.

Alois se často přimotá tam kam nemá    U důležitého rozhovoru

Hodnocení seriálu

Jak už to u podobných seriálů bývá, tak si seriál nenasbíral moc dobré hodnocení. To ho řadí spíše do šedého podprůměru. Na CSFD.cz mají například Svatby v Benátkách aktuálně pouhých 31%. Na druhou stranu na konkurenční FDB.cz mají v době psaní toho článku velmi hezkých 66,7%. Podobné seriály prostě vždy vzbuzují kontroverzi. Někteří lidé je odmítají už z principu, jiní je velebí jako úžasné epické příběhy. Pravda bude zřejmě někde mezi, protože nejde ani o nějak vyhlášené filmařské veledíla s hlubokým podtextem, ale ani o úplně primitivní a hloupé seriály.

Chvilky romantiky ve Svatbách v Benátkách

Náš názor na Svatby v Benátkách

Svatby v Benátkách jsou celkem povedený seriál. Televize Prima si zaslouží velké ocenění za to, že se nebála riskovat a nasadila premiéru seriálu už teď v letní sezóně. Seriál má celkem spád, zaujme prostředí i zajímavá, příběh i zajímavá volba hlavních postav. Taktéž herci podávají skvělé výkony a seriál byl obsazen ve směs buď velmi zkušenými a skvělými herci jako například Ladislavem Potměšilem v roli Aloise Drozda, tak i zcela novými a neokoukanými tvářemi mezi nimiž jednoznačně dominuje Martin Kraus v roli Davida Grábnera nebo Václav „Noid” Bárta v roli milence Milánka. Prostředí svatebního salónu a maloměsta navíc poskytuje obrovský potenciál pro mnoho příběhů. Teď už je skutečně jenom na scénáristech, aby tohoto potenciálu dokázali využít.TOPlist