Transformers 4: Zánik (2014) přehrát online

Online ke shlédnutí nový sci-fi velkofilm Transformers: Zánik. V pořadí už čtvrtý díl Transformers se do našich kin dostal v 26. června 2014 a u toho nemůžeme chybět ani my. Právě proto jsme si exkluzivně pro vás nejnovější vydání této super populární filmové série připravili online ke shlédnutí. Film opět režíroval mistr akčních filmů Michal Bay, i když tentokrát je leccos přeci jenom jinak.

Právě jste zavítali na naší fandovskou stránku, kde jsme se vám rozhodli naservírovat nejnovější akční pecku Transformers 4: Zánik nebo chcete-li v originálním znění Transformers: Age of Extinction. I v tomto vydání vás čeká strhující příběh plný válčení vesmírných super robotů. Díky našemu webu u toho můžete být naprosto jednoduše a zdarma, protože u nás si film pustíte na pouhé jedno kliknutí. To zní jako celkem lákavá nabídka nemyslíte? Pevně věříme, že jí rozhodně využijete.

Film Transformers (2014)

Příběh Transformers 4 nás posouvá do doby, kde lidstvo ví o existenci Autobotů i Deceptikonů. Ostatně kdo by si toho nevšiml, když po předchozí bitvě v Chicagu se ocitla velký část tohoto krásného amerického města v troskách. Obě dva rasy jsou tak na hledáčku. Jakoby někteří lidé ani vlastně nechtěli slyšet, že Autoboti v čele s Optimem Prime jsou vlastně ti hodní, kteří se snažili lidstvu jenom pomoci. I nyní se tedy musí dál skrývat a vydávat za roztodivné automobily.

Nový hrdina Cade Yager    Trocha patriotismu

Hlavní lidský hrdina filmu bude pro tentokrát zcela nový a bude to sympatický automechanik Cade Yager, kterého si zahrál Mark Walhberg. Cade je docela obyčejný chlapík, co nemá moc peněz na zbyt. Má svojí malou dílnu a dává dohromady různá auta ve směs na šrot. Jediné co chce je alespoň trochu zabezpečit svojí dceru Tessu, která má právě své nesnesitelné teenagerovské období. Když ale jednoho dne chce začít opravovat jeden hodně rozbitý náklaďák, tak zjistí, že protentokrát to nebude mít úplně tak jednoduché. Vyklube se z něj totiž samotný Optimus Prime. Cade by to samozřejmě měl hned nahlásit, aby mohl být Transformer hned internován a zajištěn. On to ale neudělá. Ba přímo naopak se mu rozhodne pomoci!

Tady jde o budoucnost světa

Za Optimem se sjíždí celá parta Autobotů a Cade jim poskytuje útočiště a pomáhá jim s některými opravami. Je k tomu potřeba hodně důvody, protože toto představuje pro všechny opravdu obrovské ohrožení. Ke všemu bude muset Cade řešit ještě starosti se svojí dcerkou, která se právě zamilovala. Musíte uznat sami, že v momentě, kdy se blíží jedno z dalších nejdůležitějších střetnutí o osud celého vesmíru, tak to opravdu není moc vhodná doba.

Nový Transformers: Zánik opět vynikají svým perfektním audiovizuálním zpracování. Takových efektů a výbuchů už jste určitě dlouho neviděli. Ve filmu jsou přitom sladěné a vypiplané doslova do maximálního možného detailu. Líbí se nám a určitě se budou líbit i vám. Režisér Michael Bay je zkrátka jedním z mála kdo umí v Hollywoodu dělat opravdu velkolepé akční filmy.

Nový akční sci-fi film Transformers 4: Zánik (2014) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo na této webové stránce. Film pro vás máme ve skvělé obrazové kvalitě, která se vyrovná HD videu. Co se týká zvukové stopy, tak je film s českým dabingem. Připravujeme ale pro vás i odkazy ke stáhnutí na film v originálním anglickém znění s českými titulky. Víc už asi není co dodat. Prostě si nové Transformery pusťte s námi.

O akční scény nebude nouze    Robodynousaři jsou úlnou novinkou

Hodnocení filmu

Transformers 4 si vysloužili převážně průměrné hodnocení. Mnozí diváci mají filmu za zlé, že je to pořád to samé, jenom se mění prostředí soubojů. Také herecké výkony u Transformerů prostě nikdy nevytrhli. A podobně to vidí i diváci, kteří film také hodnotí jako průměrný. Přitom co se týká návštěvnosti, tak je na tom snímek opravdu fenomenálně a pravidelně se umisťuje na předních příčkách v návštěvnosti kin. Na CSFD.cz tak film od diváků získal 63%. Prakticky stejné hodnocení film dostal i na SMS.cz a to 64%. Jediný velký web, který se výrazně vyniká je FDB.cz, kde film dostal od diváků velice hezkých 80,9%. To na jakou stranu se přikloníte vy, je už věc vašeho vkusu.

Souboj Autobotů a Deceptikonů

Náš názor na film Transformers 4: Zánik

U nových Transformers je třeba si uvědomit, že toto není žádný film pro intelektuály. Je to prostě Hollywoodský blockbuster. Jakotakový je trochu kýčovitý a přehnaný ve všech ohledech. Výbuchy jsou zářivější a větší a jiskry lítají i tam kde by neměli. Ale pořád je to přeci jenom pohádka s tím rozdílem, že na Transformery se můžou dívat i dospělí. Věříme, že se budete u filmu stejně jako my dobře bavit. Protože o tom to také. Transformers: Zánik jsou báječný odpočinkový film u kterého můžete zahodit starosti všedního dne a prostě se jenom chvilku bavit.TOPlist