Kriminálka Anděl 4. série – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí všechny díle ze 4. série Kriminálky Anděl (IV). Oblíbený detektivní seriál Kriminálka Anděl se v roce 2014 dočkal už své čtvrté řady. Opět nás čeká skvělý detektivní seriál se vším všudy, což je ostatně také důvod, proč jsme si všechny jeho díly připravili zde na této stránce online ke shlédnutí. U nás si je můžete pustit skutečně jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Máme pro vás jak poslední odvysílaný díl, tak archiv se všemi epizodami.

Kriminálka Anděl je český kriminální seriál natáčený televizí Nova. První řada měla svojí premiéru v roce 2008 a od té doby jsme se dočkaly každé dva roky nové série. Nyní tady máme rok 2014, kdy měla premiéru Kriminálka Anděl IV. řáda, jenž vám zde přinášíme online ke shlédnutí. Seriál vypráví příběh elitní jendotky pražských kriminalistů, kteří řeší ty nejtěžší zločiny všeho druhu. Kromě toho ale mají občas problémy i se svým vlastním životem. Člověk ale musí leccos překousnout. Mnoho z případů, které budou řešit naši seriálový policisté, je navíc inspirováno skutečnými vyšetřováními.

Kriminálka Anděl 4. série

V čtvrté řadě bude leccos jiné. Hlavně postavy se nám celkem razantně prostřídají. Ze seriálu odchází herec Martin Stropnický neboli plk. Ivan Tomeček, který byl šéfem celé policejní jednotky. V prvních třech sérií byl tedy jednou z hlavních postav. Vzhledem k tomu, že se Martin Stropnický stal ministrem obrany, tak se pochopitelně stále více do pozadí. V seriálu se tedy bude vyskytovat, ale už jenom jako vedlejší postavu. Souhrou náhod zůstává, že i tady byl povýšen a to přímo na policejní ředitelství.

Rozhovor na policejní služebně.    plk. Ivan Tomeček bohužel odchází na policejní velitelství.

S odchodem Tomečka pak souvisí i změny v dalších rolích a příchod nových postav. Na místo šéfa teamu kriminalistů bude nakonec k překvapení všech povýšen mjr. Oliver Hajn, kterého si zahrál Marek Tacík. Další oblíbení policisté jako kpt. Tomáš Benkovský, kterého hraje David Švehlík a kpt. Jana Chládková, kterou hraje Helena Dvořáková zůstávají. Do kriminálky ale nastoupí také nové posily. Například nová detektivka npor. Lída Rysová, jenž si zahraje Jana Pidrmanová. Ta přichází na doporučení Jany a hned její první den bude velmi dramatický, protože bude muset řešit případ, který se jí opravdu bytostně dotýká. Do role šéfa celého oddělení se dostane plk. Věra Beránková v podobě Zlaty Adamovské.

Aby byl výčet všech nových postav kompletní, tak musíme zmínit ještě Martina Hofmanna v roli MUDr. Emila Macha. Policejní patalog je přeci takovým malým maskotem každého kriminalistického teamu, už jenom protože je jeho práce neocenitelná a navíc se k ní dostane tak často.

Nová čtvrtá řada Kriminálky Anděl z roku 2014.

Kromě nových postav, ale všechno zůstane víceméně při starém. Můžeme se tak opět těšit na české poměry na originální a strhující krimi seriál, který se nebojí akčních scén stejně jako poctivého detektivního vyšetřování. Na Kriminálce Anděl IV. je opravdu vidět, že se na ní nešetřilo. Honičky, výbuchy, přestřelky to všechno v seriálu je. Stejně jako kaskadéry ale musíme ocenit i další profese jako například maskéry. Aranžování různých mrtvol včetně vraždy na kolejích muselo dát opravdu velkou práci. Ale vyplatilo se.

Celou 4. řadu seriálu Kriminálka Anděl 2014 si tak můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na těchto webových stránkách. První díl této nové série měl svojí premiéru v neděli 31. srpna 2014. Každou další neděli večer pak následovala nová epizoda, kterou jsme pro vás pečlivě nahráli a umístili na tyto stránky. Na našem webu tak najdete nejenom vždy poslední odvysílaný díl, ale hlavně archiv všech šestnácti epizod. Snad se nám podařilo vás zaujmout do té míry, abyste se na nové díly z této oblíbené kriminálky podívali právě s námi.

Kdo se stane nakonec novým šéfem kriminalistů?    Hledání důkazů k případu není vždy jednoduché.

Hodnocení seriálu

Nejobjektivnější hodnocení jistě poskytuje sledovanost seriálu, která patří pravidelně k těm nejvyšším z u nás vysílaných pořadů. Lidi mají prostě Kriminálku Anděl rádi. Další takovým pomocníkem při určování kvality seriálu jsou bezpochyby uživatelské recenze. Ty najdeme například na Česko-Slovenské filmové databázi neboli CSFD.cz, kde má seriál aktuálně kolem 50%. Na konkurenční databází FDB.cz, která je ale založená na stejném principu má pak seriál ještě lepších 64.3%. Podle diváků jde tedy o takový průměr či lepší průměr. Ono moc jiných moderních českých krimi seriálů zase tolik není. U seriálů je samozřejmě problém i kolísání kvality jednotlivých epizod, u kterých se mění režiséři, kameramani, ale hlavně také kvalita jednotlivých příběhů. Čtvrtá řada však patří jistě spíše k těm lepším. Producentka Klára B. Follová odvedla opravdu skvělou práci, za kterou si zaslouží náš velký obdiv. Filmový odborníci v podobě profesionálních recenzentů jsou k seriálu spíše kritičtí. Například Ondřej Nováček z Filmografie.cz, Matěj Svoboda z MovieZone.cz nebo Daniel Krásný z TVzone.cz. Ti všichni vidí seriál spíše jako podprůměrný a každý si najde pár svých vlastních uštěpačných poznámek na to co se mu nelíbí.

Kriminalisté přímo u jedné z posledních obětí.

Náš názor na Kriminálku Anděl IV.

Nová čtvrtá řada seriálu Kriminálka Anděl opět přináší skvělou detektivní podívanou u které se určitě nebudete ani chviličku nudit. Máme tady asi největší škatulatahejbejte se za celou dobu seriálu. Martin Stropnický se stahuje do pozadí a místo něj bude hodně vidět Zlata Adamovská. To byl od tvůrců seriálu celkem šikovný a prozíravý tah. Nové příběhy budou opět hodně zajímavé a napínavé. Už jenom první díl, kdy je unesena jedna z kriminalistek (Jana) a nová detektivka Lída jí musí zachránit, je dobrým příslibem, že tento seriál opět bude mít šťávu. Všechny díly si mezi sebe rozdělili režiséři Jiří Chlumský a Jaroslav Fuit, kteří odvedli opravdu výbornou práci. Podařilo se jim natočil opravdu kvalitní seriál. Po řemeslné stránce opravdu není nové Kriminálce Anděl co vytknout. Sečteno a podtrženo vám můžeme tento seriál jedině doporučit. Určitě se u něj budete výborně bavit od začátku do konce.

Už mají stopu k pachateli.    kpt. Tomáš Benkovský, kterého hraje David Švehlík.TOPlist