Policie Modrava (2015) poslední díl online

Seriál Policie Modrava (2015) vám přinášíme online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit poslední odvysílaný díl tohoto seriálu, stejně jako všechny starší epizody. Máme pro vás obsáhlý online archiv, kde naleznete všechny díly tohoto krimi a to v naprosto prvotřídní kvalitě.

Přímo tady na této webové stránce, a nikde jinde, jsme pro vás přichystali jedinečný seriál Policie Modrava od televize Nova. Jedná se o opravdu hodně dlouho připravovaný seriál, který je na české poměry opravdu výpravný. Zaujme nejenom jednotlivými detektivními příběhy, ale i zajímavými postavami ztvárněnými neokoukanými herci a rovněž i prostředním Šumavy! Ano je to tak, tento seriál se totiž neodehrává uprostřed velkoměstě, ale po lesích a vesnicích naší krásné Šumavy. Už jenom tímto je tento televizní počin opravdu unikátní a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít.

Policie Modrava (2015) a jeho poslední díl online.

Seriál Policie Modrava má svojí premiéru každou neděli v hlavním vysílacím čase po osmé hodině na televizi Nova. My vám jednotlivé epizody sháníme ještě před jejich oficiálním odvysílání, takže u nás si je můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Vždy pro vás také máme ten právě nejaktuálnější díl, nebo abychom byli přesní, tak bychom měli říci spíše poslední odvysílaný díl. První díl seriálu se vysílal 1. Března 2015. Kromě toho má seriál i pilotní film, který měl ale svojí televizní premiéru už v roce 2011. I to vypovídá o tom, jak dlouho se tento unikátní projekt připravoval.

Režisérem seriálu stejně jako autorem námětu je Jaroslav Soukup.

Šumava je sice malebnou krajinou, ale i zde se dějí zločiny.

V seriálu se seznámí s oddělením Šumavské kriminálky, která se nachází v Kašperských horách v srdci Šumavi. Sem přichází nová šéfka Jana Vinická. Jediná žena v čistě mužském kolektivu to nebude mít opravdu jednoduché, ale Jana je zvyklá si své postavení vybojovat tvrdou prací a odhodlání a policejní schopnosti má jako málokdo jiný. Její nový kolegové jí to ze začátku nebudou zrovna ulehčovat, ale i oni k ní brzy najdou cestu.

To je ve zkratce seriálu Policie Modrava, jehož poslední díl vám přinášíme na těchto webových stránkách online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že vás tento původní český krimi seriál určitě zaujme.TOPlist