U Haliny v kuchyni – online ke shlédnutí

Nový pořad U Haliny v kuchyni online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit s námi přes internet zbrusu novou kuchařskou show s Halinou Pawlowskou v hlavní roli. Pořad se začal vysílat 4. října 2014 a od té doby nám zpříjemňuje každý sobotní podvečer. Opravdu se máte hodně na co těšit, protože půjde o velmi netradiční kuchařskou show. Sama Halina o sobě totiž prohlašuje, že není žádnou profesionální kuchařkou a jedinou její kvalifikací je, že ráda jí.

U Haliny v kuchyni je nový pořad televize Nova. Jedná se opravdu o nesmírně zajímavou show, která přinese nejenom tipy na zajímavé recepty, ale i pobaví. Halina Pawlowská je známá jako herečka, moderátorka, spisovatelka, producentka, ale v roli kuchařsky jsme jí dozajista ještě neviděli. Právě proto si pro nás televize Nova přichystala tuto zbrusu novou kuchařskou show, kde dala této oblíbené televizní tváři šanci ukázat se ve zcela novém světle. Ve své krásné kuchyni plné barev, nám zpříjemní stmívající se podvečery. A že opravdu bude hodně o co stát!

Pořad U Haliny v kuchyni

Halina Pawlowská miluje jídlo. Je to na ní ostatně docela dobře vidět. Po tom co nám ukáže své kuchařské umění možná pochopíte, proč tomu tak. Sama Halina říká, že je v kuchyni občas jako tornádo a že se jí moc nedaří, ale výsledek vždycky stojí za to. No ale to, že je po vaření spoušť, tak to je snad docela normální. Hlavně, že výsledný pokrm se povede. Halina nám chce ukázat hlavně své rodinné recepty, které se předávají v její rodině prakticky po generace. A stále chutnají!

Nový pořad o vaření televize Nova.    Vařit budou i slavní hosti.

Halina má stylově zařízenou kuchyni vybavenou některými detaily ze svých pořadů. Kromě toho si potrpí hodně na čerstvost, takže nechybí polička s bylinkami nebo bedýnka s čerstvou zeleninou od farmáře. Kvalitní suroviny jsou totiž základ dobrého vaření a je úplně jedno jestli půjde o domácí škvarky a nebo luxusní Foie Gras na některé z nekonečně mnoha způsobů. Tento pořad na vás bude vůněmi a chutěmi z televizní obrazovky doslova sálat.

Porada při natáčení pořadu.

Samozřejmě pořad S Halinou v kuchyni nebude jenom obyčejnou kuchařskou show. Dočkáme se i zábavné složky. Nebudou chybět hvězdní hosté, kteří přijdou se svými vlastními recepty nebo se alespoň u Haliny přiučí něco zajímavé. A hosté budou nejenom vařit nebo asistovat, ale přijde čas i na různé historiky ze života. Ani zdaleka se přitom nemusí týkat jenom kuchyně. Zkrátka o co se chce kdo podělit, tak to řekne. Směs hostů bude opravdu pestrá. Například hned do prvního dílu přijal pozvání režisér a herec Jakub Kohák. Což je nejenom jedna z nejpopulárnějších osobností dneška, ale i herecký kolega Halina ze seriálu Doktoři z Počátků.

Pořad má stopáž 30 minut i když je samozřejmě přerušován reklamami. Každopádně se vždy najde prostor hned na několik receptů. Samozřejmě nepůjde jenom o hlavní jídla, ale i o polévky, dezerty, pečené buchty, grilování a další speciality. Bude toho opravdu hodně a kdybychom to zde všechno vyjmenovali, tak se vám budou brzy opravdu sbíhat sliny.

Za pořadem stojí zkušený tvůrčí team televize Nova, kterému se podařilo vytvořit opravdu zajímavý koncept nové kuchařské show. Pořad přináší rodinné recepty a atmosféru mu dodává i to, že se bude totiž opravdu přímo u Haliny doma v kuchyni. Krásné prostředí také dál pozvedává punc celého pořadu. Nám se tato kuchařská show velmi líbí a proto jsme si jí ostatně pro vás také připravili online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Máme pro vás poslední odvysílaný díl pořadu U Haliny v kuchyni, ale také všechny starší díly. Ty si můžete pustit pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Všechno je to přichystané tak, aby to bylo maximálně pohodlné a jednoduché.

Halina rozhodně není profesionální kuchařka, vaření má ale ráda.    To bude barviček, vůní a chutí.

Hodnocení pořadu

Na hodnocení celého pořadu je možná ještě trošku brzy. Každopádně si pořad za krátko získal celou řadu věrných fanoušků. Ono ostatně na něm asi ani není moc co zkazit. Vzít populární celebritu, krásné kuchařské prostředí, osvědčené recepty a ještě zajímavé hosty, tak to je opravdu kvalitní mix, kterému nelze jenom tak odolat. Divácké názory a recenze pořadu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz. Dalším osvědčeným zdrojem diváckého hodnocení je konkurenční server FDB.cz. Názor si ale každý musí udělat především sám. Je jasné, že tento pořad nebude sedět každému, protože Halina je přeci jenom velmi významná osobnost. Názory různých lidí jsou tak v tomto případě hodně rozdílné.

Přijde řeč i na zábavné historky.

Náš názor na pořad U Haliny v kuchyni

U Haliny v kuchyni je velmi povedená a zábavná kuchařská show. Je to další z lidových pořadů o vaření, který si nehraje na žádnou vysokou gastronomie, ale naopak se jenom snaží přinášet divákům dobré recepty za dobrou cenu. Halina je nejenom velice vtipná žena, ale také zcestovalá a z gastronomického hlediska samozřejmě velmi zkušená. Může nám tak doporučit opravdové delikatesy. Stejně tak její domácí recepty jsou opravdu poctivé a dobré. Oproti Jiřímu Babicovi, kterého Halina vystřídala to jistě bude velmi příjemná změna. Kvalita hostů je samozřejmě s jednotlivými díly hodně proměnlivá, ale ve směs se jedná o hodně zajímavé osobnosti, které mají co říci. Samozřejmě je zde větší zastoupení herců a moderátorů z pořadů a seriálu televize Nova, ale to jistě nikomu nevadí. Naopak to může být považováno i za velkou výhodu. Pořad U Haliny v kuchyni se nám tak opravdu líbí a můžeme vám ho opravdu doporučit ke shlédnutí. Pusťte si ho online třeba právě s námi a dobře se bavte. Určitě neprohloupíte a troufáme si říct, že tento pořad má opravdu velmi solidně našlápnuto.

Snad si nějaký recept také uvaříte.TOPlist