Film Joe (2014) online ke shlédnutí

Joe je nové drama s Nicolasem Cagem v hlavní roli. Velmi silný příběh v roce 2014 režíroval David Gordon Green podle knihy Larry Browna. My vám zde tento podařený film přinášíme online ke shlédnutí. U nás si ho můžete pustit pohodlně a zdarma na pouhé jedno kliknutí. Film vypráví o životě jednoho bouřliváka, který se rozhodl uklidit pryč od civilizace, aby se vyhnul střetům se zákonem.

Přímo zde vám přinášíme jedno z překvapení letošního léta a to je film Joe, který měl v českých kinech svojí premiéru 10. července 2014. Je to americké drama s velmi silným příběhem i hutnou atmosférou. Tato role Nicolasi Cagovi opravdu sedla, takže se opravdu máme na co těšit. Příběh filmu je zdánlivě jednoduchý, ale perfektně graduje až do velkého akčního finále.

Hlavním hrdinou filmu okolo kterého se to bude všechno točit je Joe Ranson. Joe nikdy nebyl prototypem poslušného a hodného občana. Vlastně vždycky kolem něj bylo spíš rušno a on dokázal nadělat spoustu problémů a to nejenom sobě. Prostě vyrůstal ve špatné čtvrti se špatnou povahou. Byl to vždycky bouřlivák, který moc nepřemýšlel a všechno řešil svými emocemi. Asi si tak dovede jak skončil. Nesčetněkrát zbitý, nesčetněkrát ponížení a několikrát dokonce i za branami vězení. Jenže teď už toho má dost a když se tedy naposledy dostane na svobodu, tak se rozhodne odstěhovat někam daleko od civilizace, kde by s ní už konečně nepřicházel do křížku.

Film Joe (2014)

Nakonec se mu podaří najít práci dřevorubce v odlehlé části na jihu USA. Je to něco přesně co hledal. Stává se tak členem podobné party vyděděnců jako je on sám. Pro něj nic nového. Má respekt, takže si může v klidu začít žít svůj zcela nový život. Je to ale tak jednoduché, jak se na první pohled zdá?

Joe se samozřejmě brzy zaplete do dalšího průšvihu i když to začíná docela nevině. Potká totiž mladého kluka jménem Garry Jonese. Je to syn jednoho z dalších dřevorubců. Garry a jeho rodina má nesmírně těžký život, protože jediné co jeho otec umí je celou rodinu terorizovat a to jak urážkami, tak i bitím. Garry se nejvíce bojí o svou matku a sestru a je proto odhodlaný je s nasazením vlastního života chránit. Mezi teenagerem a Garry brzy vznikne zvláštní přátelství. Společně si ukazují to lepší na světě, z čeho se dá těšit.

Joe má problémy se zákonem    Rozhodl se ale sekat dobrotu...

Mezi Joe a Garrym vznikne přátelství

Joe se pro Garryho brzy stává nejenom přítelem, ale také ochráncem a učitelem. Pouto které mezi sebou mají je stále silnější. Roste chlapcovo odhodlání postavit se otci, což nakonec skutečně udělá. Sám samozřejmě nemá šanci něco takového zvládnout a tak se nakonec obrací i na Joea s prosbou o pomoc. Ten ho samozřejmě nemůže odmítnout. Následující situace se ale hodně vyhrotí a jak se Joe snažil vyhýbat porušování zákona, tak zde asi nebude mít jiného zbití. To že všechno skončí šťastně přitom není vůbec nikde zaručeno.

Film Joe (2014) jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Doufáme, že si film pustíte s námi a budete se u něj dobře bavit. Snímek opravdu překvapil svou kvalitou a rozhodně se tak u něj nebudete nudit. Navíc vám ho přinášíme ve skvělé obrazové kvalitě v originálním znění i s českým dabingem.

Hodnocení filmu

Film Joe si posbíral u diváků celkem dobré hodnocení. Jedná se o takový lepší průměr. Na serveru FDB.cz má například v době psaní tohoto článku divácké hodnocení 72,9%. To ho řadí spíše mezi ty lepší filmy, které se vyplatí si nechat ujít. Trochu kritičtější je CSFD.cz, kde má film o něco méně a to 65%. Ani toto divácké hodnocení však není nikterak tragické. Jako průměr film hodnotí i Jan Varga z Filmspot.cz. Naopak prominentní filmový recenzent a autor filmových titulků František Fuka filmu přisoudil rovných 90%, což je opravdu velmi vysoké hodnocení. A kolik procent byste dali vy? Pojďte se na film Joe podívat a pak se námi můžete podělit i o váš jedinečný názor.

Joe i s Garrym jsou v ohrožení    Bezstarostné chvilky

Náš názor na film Joe (2014)

Joe je celkem příjemné překvapení letošního léta. Dramatický film se silným příběhem a trochou akce. Nicolas Cage, který poslední dobou vymetal hodně béčkových filmů, se tak konečně dostal i do o něco lepšího filmu. A překvapivě dobře roli osamělého vznětlivého dřevorubce dokázal zahrát. Po řemeslné stránce také není filmu moc co vytknout. Kamera, střih, hudba jsou na skvělé úrovni. Mladému režisérovi Davidu Gordonovi Greenovi se povedlo natočit film, který rozhodně neurazí a který vám tak můžeme s klidnou hlavou doporučit online ke shlédnutí. Pro fanoušky podobných dramat typu Rambo, kde se toho zase tolik nenamluví, je to opravdu perfektní film. Ačkoliv má snímek Joe silné příběhové zázemí, tak jediné co ho trochu sráží je to, že přes to všechno se pořád jedná vlastně o úplně obyčejný příběh.TOPlist