Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014) – online ke shlédnutí

Animovaný film Letadla je tady s druhým pokračováním. U toho nemůžeme chybět ani my, právě proto vám přinášíme snímek Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014) online ke shlédnutí ve výborné kvalitě. Náš hlavní hrdina malé letadlo Prášek se nakonec přeci jenom stal úspěšným závodníkem. Jak se ale zdá, tak kvůli problémům s motorem bude muset ukončit kariéru. Jenže co bude dělat teď?

Malý práškovací letoun Prášek nám všem jistě přirostl k srdci. Tento malý vrtulový letoun se jenom svojí pílí a odhodláním dokázal vypracovat mezi ty nejlepší závodnická esa na světě, jak si vždycky přál. Asi právě proto se animátoři a producenti v Disney rozhodli natočit pokračování tohoto velmi úspěšného filmu. Letadla 2: Hasiči a záchranáři jsou tady a my vám je přinášíme pohodlně k přehrání přes internet. Pevně věříme, že se budete u filmu opravdu skvěle bavit a že prostě bude stát za to!

Ale zpátky k Práškovi, který je nucený pověsit svojí závodnickou kariéru jak se říká na hřebík. Už vyhrál co mohl, takže mu to vlastně ani není tolik líto. Problémy s motorem mu ale nedovolují dál plnohodnotně pokračovat. Jenže co bude dělat dál do budoucna? Prášek si s touto otázkou velmi usilovně láme hlavu, nebo spíše kokpit slušelo by se říci. Nakonec mu to dojde. Jediné co chce teď je pomáhat ostatním.

Film Letadla 2 je tady!

Prášek se tedy rozhodne nastoupit k požárním a záchranářským letadlům. Tady ho čeká seznámení s úplně novými letadly a dalšími stroji. Jeho novým mentorem se stane vrtulník Břitva, který ostatně celý letecký hasičský team vede. Dále jsou pak mezi hasiči ještě krásná a velmi odvážná Kapka, dřívější armádní letadlo Cabbie a ještě nákladní vrtulník Větrník. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na posily na zemi, které tvoří skupina terénních aut, jenž si nechávají říkal Kouřoví skokani. Všichni jsou odhodláni riskovat své vlastní životy, jenom aby zastavili nově vznikající požáry.

V novém filmu budou i vrtulníky    Prášek v boji proti lesním požárům

Na Práška opět čeká spousta věcí, které se bude muset naučit a ne vždycky to bude úplně jednoduché. Stejně tak první zásahy nejsou vůbec jednoduché. Brzy má ale pro něj přijít ta pravá zkouška ohněm, protože se rozpoutá velký lesní požár. Ten nemůže zastavit nikdo jiný, než team kapitána Břitvy. I když budou muset pracovat na hraně svých možností, tak vězte, že do toho dají opravdu všechno. Snad to dobře dopadne.

Film Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014) jsme pro vás přichystali pohodlně ke shlédnutí, tak abyste si ho mohli vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. To je celkem lákavá nabídka nemyslíte. Pevně věříme, že jí skutečně využijete. Film pro vás máme ve skvělé kvalitě HD video a také s českým dabingem, aby se na Letadla 2 mohli dívat skutečně i ti nejmenší. Víc už asi není potřeba nic dodávat, prostě si pojďte tuto krásnou vzdušnou show užít s námi!

Nemůžou chybět ani auta

Hodnocení filmu

Film zatím nemá moc hodnocení od diváků ani recenzentů. Až budou tyto informace dostupné, tak vám je rádi přímo zde na této stránce přineseme.

Prášek v boji proti lesním požárům    Pozemní personál letiště

Náš názor na film Letadla 2: Hasiči a záchranáři

Letadla 2 vypadají jako podařené pokračování původního filmu. Tvůrci se nebáli zariskovat a kromě hlavního hrdiny vlastně vyměnili všechny ostatní postavy. Také nový příběh Práška je naprosto jiný. Zatímco dříve se hnal hlavně za vítězstvím sám pro sebe, tak nyní se rozhodl pomáhat ostatním a zachraňovat přírody před požáry. Film má také spoustu vtipných momentů. Samozřejmě se jedná o animák, který je určený hlavně pro děti, ale s přehledem se u něj bude bavit celá rodina. Pobyt rodičů v kině tak pro ně rozhodně nebude utrpením. Vizuální zpracování filmu je opravdu na jedničku. Grafika i prostředí filmu je opravdu nádherné a hýřící barvami. Za to všechno dáváme jednoznačný palec nahoru a chtěli bychom vám Letadla 2 doporučit. Je to jednoznačně jedna z nejlepších animovaných komedii roku 2014. Tak vzhůru do oblak!TOPlist