Sex tape (2014) online ke shlédnutí

Sex tape je asi nejžhavější americká komedie tohoto léta. Je hodně celkem zdařilý od režiséra Jaka Kasdana v hlavních rolích s Jasonem Segelem a Cameron Diaz. Ti si zahráli manželský pár, který se rozhodl zpestřit si svůj milostný život tím, že se při něm nahrají na video. Asi si dokážete domyslet jak to může dopadlo. Jedna špatná aplikace na tabletu a teď hrozí, že to se všichni budou moci pobavit na jejich účet. Tomu musí za každou cenu zabránit!

Pokud máte rádi bláznivé americké komedii, tak jste na správné adrese. Přímo zde jsme si pro vás totiž připravili asi tu nejlepší z letošního léta. Film Sex tape měl svojí kino premiéru 21. srpna 2014 a za hodně krátkou dobu se stal doslova hitem v návštěvnosti kin. Za to vděčí nejenom dvojici komediálních hvězd Cameron Diaz a Jasonovi Segelovi, ale také svému trochu lechtivějšímu tématu.

Komedie Sex tape je jedním z hitů léta 2014

Hlavními hrdiny jsou manželský pár Jay (hraje ho Jason Segel) a Annie (hraje jí Cameron Diaz). Ti se potkali už před více než deseti lety a od první chvíle mezi nimi byla silná animální přitažlivost. Pak se ale vzali, přišli všední starosti, jako koloběh práce a starání se o domácnosti. Vášeň se z jejich vztahu vytrácela po špetkách, než zjistili, že už jim asi nezůstala ani kapka. Sice se stále milují a jeden bez druhého nemůžou být, jenže prostě už je to spolu tak nebaví. Samozřejmě myšleno hlavně v posteli.

Jay má nápad jak si vylepšit milostný život.    Co si tak trochu zahrál jednu hru.

Oba dva tak přemýšlejí, jak si ozvláštnit partnerský život a znovu najít ztracenou touhu a chtíč. Nakonec přijdou s brilantním nápadem a to natočit se při milostném aktu na video. Aby to bylo ještě více pikantní, tak se rozhodnou předvést všechny polohy z jedné velmi známé knihy. Od nápadu k realizaci není daleko. Hezky si připraví matrace v obýváku a dobrodružství může začít. Nakonec se to oběma skutečně zalíbí a užijí si jako už dlouho ne. Jinak je to také docela sportovní výkon, protože mnohé z desítek poloh z knihy jim samozřejmě zrovna moc dobře nejdou.Celé to má ale jeden obrovský háček. Takže to občas dopadne i docela komicky. Ale co má být. Nikdo to přeci neuvidí. A nebo uvidí?

Zatoulané video je najednou asi na desítce různých iPadů.

Druhý den Jay s Annie zjistí, že se stala šeredná chyba. Jejich peprné manželské video se mezitím nahrálo do cloudu, u kterého nikdy neví jak funguje, a začalo se stahovat na asi desítku dalších tabletů. Ty manželé rozdali svým rodičům, synovcům, kolegům v práci a dokonce i pošťákovi. Nyní hrozí, že kdokoliv z této široké skupiny lidí podívat. Tím by se oba nejenom znemožnili, ale mohli by to mít i mnohem horší následky. Co kdyby se k videu dostal někdo z práce? Pak je navíc už jenom malý krůček k tomu, aby video někdo vyvěsil na internet. Jay a Annie rozhodně netouží po tom se stát internetovými celebritami. Obzvláště ne v této branži.

Společně tak vyrážejí na zběsilou výpravu, aby všechny tablety zabavili. Musí to udělat co nejrychleji. A následně zařízení raději zlikvidovat. Rozdupat, upálit a zahrabat, aby se jejich tajemství už nikdy nikdo nedozvěděl. Vyrvat nic netušícím lidem jejich novou hračku není nic jednoduchého. Mnozí se jí samozřejmě nebudou chtít ani náhodou vzdát. Na Jay a Annie čeká opravdu hodně bláznivý den s nejistým výsledkem. Oba do toho ale jdou s maximálním nasazením. V sázce je jejich pověst a tento film rozhodně nebyl určený pro cizí oči. A kdo ví, možná to na konci bude přesně ta vášnivá noc, na kterou budou s láskou vzpomínat po zbytek svého života.

To video musí být zničeno jakýmikoliv prostředky!    A to už je onen legendární záznam.

To je zrychleně příběh filmu Sex Tape, který jsme se vám rozhodli nabídnout online ke shlédnutí. Video se snímkem jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit jednoduše a zdarma. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto stránek a už můžete pohodlně streamovat celý 95 minut dlouhý film. To je asi tak vše co vám k tomu máme co říci. Prostě si ho pusťte a dobře se bavte.

Tak vypadá manželský stereotyp.

Hodnocení filmu

A jak si film vede u diváků? Vyplatí se na něj zajít? Jaké si získal hodnocení u běžných lidí, ale i profesionálů? Tak přesně na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v tomto odstavci. Začneme od diváckého hodnocení, která má asi největší vypovídací hodnotu. Hromadné hodnocení nalezneme například na oblíbených filmových databázích. Například na největším CSFD.cz si film získal souhrnné hodnocení 58%. Na FDB.cz má pak o trochu lepších 62%. O tom, že toto české hodnocení není žádnou výjimkou svědčí i názor diváků na IMDb.com, kde film získal 5,3 bodů z 10. Podle diváků se tedy jedná o takový čistý průměr, který nenadchne, ale ani neurazí. A co profesionální filmový recenzenti? Ti většinou zatím sáhli k hodnocení někam na hranici lehkého podprůměru. Třeba Jan Varga z Filmspot.cz nebo Mirka Spáčilová z iDnes.cz snímku dali po dvou hvězdičkách z pěti možných. Po podprůměrném hodnocení sáhnul i známý filmový bloger František Fuka, který filmu udělil pouhých 30% a doslova řekl:

„Dočkáme se pár mírně zábavných vtípků, protože Segel i Diazová mají celkem dobrý komediální timing, ale je smutnou skutečností, že scénář je strašlivě nenápaditý a téměř nijak nevyužívá unikátnost celé zápletky (tzn. to s iPady a sex videem).”

Můžete to brát jako vodítko o kvalitách filmu Sex Tape, ale doporučíme vám především si udělat svůj vlastní názor.

Jay a Annie si jsou najednou o dost bližší.

Náš názor na komedii Sex Tape (2014)

Hodnotit Sex Tape není nikterak lehká. Na jednu stranu je velmi moderní komedie, která má zápletku postavenou na aktuálním tématu. Prostě si hrajeme s technikou, které málokdo z nás vlastně rozumí. A leckdy tak můžeme sdílet co ani nechceme. Vtipu je ve filmu také dost. Skvělé je i herecké obsazení. Stejně se ale na to můžeme podívat i z druhého úhlu. Třeba taková Cameron Diaz už je pro podobné role přeci jenom celkem stará, hlavně když si uvědomíme, že podobné filmy jsou vždy cíleny především na mladší publikum. Problém filmu je také, že jednotlivé vtipy nejsou moc dobře rozloženy v čase. Občas jsou prostě všechny nahuštěny v jedné pětiminutové pasáži a pak dalších pět minut ani náznak humoru. Zamrzí i trailer filmu, který je opravdu katastrofální, navíc vlastně i lže. Příběh filmu je v něm trochu pokroucen, než se pak skutečně odehraje. Třeba scéna v tělocvičně se v traileru odehraje úplně jinak, než ve filmu. Trochu infantilní je i chování Američanů k informačním technologiím. Zřejmě totiž nikdy neslyšeli o tlačítku delete a většinu elektroniky raději mažou roztřískáním kladivem. Jestli je to tak i ve skutečnosti, tak to opravdu potěš panbůh. Všechny tyto informace si musíte vzít na misku vah. Sex Tape je zkrátka komedie, která má své světlé, ale na druhou stranu i tmavé chvilky. Co převládne pro vás si musíte dobře rozmyslet sami.TOPlist