Love song (2014) – přehrát online

Máte chuť na opravdovou romantiku? Příběh ze života, který má v sobě mnoho humoru, ale samozřejmě i dramatu? To všechno navíc okořeněné skvělými písničkami? Tak právě pro vás je tady film Love song. Natočil ho irský režisér John Carney, který má na svědomí i legendární Oscarový film Once. Love song je v mnohém podobný, jen s rozdílem, že hlavní roli přijala Keira Knightley po boku Marka Ruffala.

Film Love song je velmi specifickým druhem romantické komedie, protože je hodně založený na emocích. Ostatně je to jeho přirozenou součástí. Právě proto najdeme v tomto snímku tolik hezkých a přitom velmi chytlavých písniček. Pokud si tedy chcete film Love song (2014) přehrát, tak jste zde na správné adrese. Přímo na této webové stránce pro vás máme online video, které si pustíte na pouhé jedno kliknutí. Film pro máme přichystaný v opravdu výborné kvalitě a to všechno navíc jen velmi záhy po premiéře v českých kinech, která byla 10. července 2014. Snímek Love song vás jistě překvapí protože se jedná nejenom o originální, ale také o celkem povedený film. Nyní si ale něco povíme také o jeho příběhu, který je samozřejmě alfou a omegou každé romantické komedie.

Film Love Song (2014)

Film začíná u na první pohled šťastného páru ve složení Gretta (hraje jí Keira Knightley) a její dlouholetého přítel Dave (toho hraje Adam Levine). Společně skládají a produkují hudbu, která pro ně znamená životní styl, osud, ale i živobytí. Na první pohled je to celkem hezký a vyrovnaný pár, kterému nic nechybí. Tedy až na trochu úspěchu, po kterém oba dva touží. Dave možná ještě trochu víc. Jednoho dne je tento úspěch zasáhne jako elektrizující blesk. David dostal nabídku skvělé smlouvy přímo v New Yorku. Oba dva neváhají a stěhují se. Jenže velmi brzy se ukáže, že právě splněný sen začíná jejich cesta rozdělovat. Najednou na sebe nemají tolik času. Každodenní stres je dostíhá a zjišťují, že po těch mnoha letech už se jejich vztah jednoduše úplně vyprázdnil. Dave je nakonec ten, kdo se to rozhodne vše ukončit.

Dave se rozhodl Grettu opustit    Gretta rozjíždí vlastní kariéru

Gretta neví co dál se svým životem. Najednou se o sebe musí postarat sama. Začne proto vystupovat jen tak po barech. Jedno z těchto vystoupení v zapadlé East Village jí ale změní život. Náhodným posluchačem jejich originálních písní je totiž i bývalý producent Dan. Shodou okolností si prožívá docela podobný příběh, protože ho opustila jeho manželka a také přišel o práci. V krásné Grettině hlasu a originálních písničkách, ale objeví něco hřejivého, co ho dojme u srdce. Dan neváhá ani vteřinu a Grettu osloví. Vymyslel nový projekt, kdy by s Gréttou nahrál album jejich písní přímo na ulici. Její písničky totiž mají skutečnou duši a Dan chce tuto neopakovatelnou atmosféru zachytit. Začíná tak spolupráce, která ze začátku není vůbec lehká, ale postupně se z ní stává něco daleko většího a hlubšího. Skrz hudbu poznávají Dan a Gretta sami sebe a navzájem se do sebe zamilovávají.

To je ve zkratce příběh filmu Love song (2014) jenž jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Pevně věříme, že se u filmu budete výborně bavit a strávíte s ním skutečně hezké chvíle. Lově song pro vás máme v originálním změní a ve výborné audiovizuální kvalitě. Celý film si pustíte skutečně jednoduše pomocí internetového streamu na jedno kliknutí. Jediné co musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto stránce. Jednoduší to skutečně už ani být nemůže.

Gretta miluje zpívání

Hodnocení filmu

Snímek Love song si u diváků získal lehce nadprůměrné hodnocení. V době psaní tohoto článku má například na CSFD.cz plných 78%. Na konkurenčním FDB.cz si pak vede o něco hůře, když získal průměrných 70%. Divácké hodnocení přibývají každým dnem, takže se tyto počty samozřejmě můžou ještě hodně měnit. Co se týká filmových kritiků a profesionálů, tak ti vidí film ve směs podobně. Třeba taková Alžběta Kovandová z Totalfilm.cz dala snímku čtyři hvězdičky z pěti možných.

Hudba je o životě a ničem jiném

Gretta rozjíždí vlastní kariéru    Život je plný zvatů - Love song

Náš názor na film Love Song

Love song je ve skrze dobrý film, kterému není zas až tak moc co vyčítat. Režisér John Carney, který napsal i scénář na něm odvedl skutečně velmi dobrou práci. Řemeslně je tedy film zpracován skvěle. Stejně tak herci podali velmi dobrý výkon. Přítomnost takových profesionálů jako jsou Keira Knightley a Mark Ruffalo film posouvá do té nejvyšší ligy. Co film naopak sráží je samotný námět příběhu, který prostě trochu působí jako recyklovaný Once. Ano byl to skvělý hudebně romantický film a Love Song se snaží být trochu jiný, ale velice obtížně se poznává co je prostě jenom styl režiséra a co znovu použité staré nápady. Nicméně romanticko-hudebních filmů zase tolik není, takže pokud máte tento žánr rádi, tak Love song vás určitě nezklame.TOPlist