Jak vycvičit draka 2 – přehrát film přes internet

Na sympatického vikinského kluka Škyťáka a jeho vycvičeného draka Bezzubku čeká další dobrodružství! A vy můžete být u toho, protože animovaný film pro celou rodinu Jak vycvičit draka 2 jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Film měl svojí premiéru v českých kinech 19. června 2014 u nás ale nemusíte čekat, než se na něj dostane řada v televizi.

Odvážnému vikingskému klukovi Škyťákovi se povedl vskutku husarský kousek, když se mu podařilo spřátelit draky a svůj lid hrdých Vikingů. Přitom byli dříve opravdu odvěkými nepřáteli na život a na smrt. Škyťák je ale syn samotného náčelníka, takže byl předurčen k opravdu velkým věcem. Možná by ho ani samotného nenapadlo, co všechno se změní díky němu. Na ostrově Blp v Severním moři, kde všichni žijí, tak zavládl klid a mír. Místní omladina si dokonce vymyslela nové závody a to přímo na hřbetech dříve tak obávaných draků. Jejich nepřekonatelnou šampionkou je dokonce Škyťákova kamarádka Astrid. No a co samotný Škyťák? Toho podobné kratochvíle už moc neberou. I když jeho drak Bezzubka by jistě byl také pekelně rychlý. Jenže on si našel zcela jinou zábavu a to možná ještě dobrodužnější. Vydává se totiž na výpravy do okolí a hledá zajímavá místa.

Film Jak vycvičit draka 2

Jednoho dne je Škyťák z nenadání přepaden tajemnou jezdkyní na drakovi. Nikoho takového doposud neviděl. Je opravdu nesmírně rychlá a přitom tak elegantní. Jako by byla se svým drakem srostlá. Neváhá a dá se jí tedy pronásledovat. I když je pomalejší tak nakonec přeci jenom objeví místo, kde ona zmizí. Ve skále je průrva, která Škyťáka zavede až do nějaké tajemné jeskyně. Zde až oněmí úžasem. Přímo před očima mu totiž poletují doslova stovky divokých draků. Jsou to opravdu úžasná stvoření. A další šok ho čeká, když odhalí identitu oné tajemné jezdkyně, jenž ho sem dovedla. Je to totiž jeho dávno ztracená matka jménem Valka!

Draci se ocitnou v ohrožení   Vikingové jsou hrdý národ

Je to šťastné a dojemné setkání, i když si ho oba dva zrovna moc dlouho neužijí. Na scéně se totiž objevuje člověk, jenž se nazývá vládcem draků. Společně se svými lovci je chytá do pastí a následně cvičí, aby mu sloužili. Z takového množství divokých draků v jeskyni by si pak mohl vycvičit celou armádu a ovládnout celý svět. Škyťák i Valka jsou si dobře vědomi tohoto nebezpečí a dobře ví, že oni dva jsou možná jediní, kdo to celé může zastavit. Ani to ale zdá se není dost.

Naštěstí má Škyťák spoustu kamarádů a jeho otec Kliďas je náčelníkem vesnice. Nakonec tedy vznikne plán, že Škyťák se svou matkou vytvoří vzdušné komando, do kterého přiberou ještě kamarády Astrid, Snoplivece, Tlamouna, Rybinohu a dvojčata Ťafan a Rafana. Zatímco náčelník s ostatními je budou krýt ze země. Velkolepá bitva o záchranu draků i osudu všech Vikingů může začít. A vězte, že i Valhalla se bude otřásat ve svých základech! To by ale bylo, aby nakonec dobro nezvítězilo.

Roztomilý drak Bezzubka

Film Jak vycvičit draka 2 jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Snímek pro vás máme s českým dabingem a výborné kvalitě, takže věříme, že opravdu nic nebrání tomu, abyste si ho mohli opravdu maximálně vychutnat. Pro přehrávání filmu samozřejmě musíte být přihlášeni, jinak je ale náš online stream naprosto zdarma.

Útočný samostříl    Vikingská horda

Hodnocení filmu

Film Jak vycvičit draka 2 se dočkal opravdu skvělých hodnocení. Na animovaný film pro celou rodinu možná skoro až neuvěřitelný. Tvůrcům v čele s režisérem Deanem DeBlois se podařilo udržet od posledního filmu laťku opravdu velmi vysoko. Na CSFD.cz má tedy aktuálně v době psaní tohoto článku film divácké hodnocení 89%, což ho řadí na 66. nejlepší film všech dob. Podobně dobře si snímek vede i na konkurenční FDB.cz, kde má 86.6%.

Pravý ještě divocí draci

Nás názor na Jak vycvičit draka 2

Jedná se o opravdu velmi hezký film pro celou rodinu. Dobře se u něj budete bavit vy, ale i ti nejlepší. Film je opravdu velmi propracovaný po všech stránkách. Potěší hezký příběh, bez přemíry násilí, ale naopak s velkou dávkou humoru. Jediné co tak můžeme filmu vytknout, je to, že mu není co vytknout. Tvůrcům ze studia DreamWorks tak musíme jenom uznale poklepat na rameni. Dobrá práce pánové a dámy.TOPlist