Komedie Fakjů pane učiteli (2014) online ke shlédnutí

Fakjů pane učiteli je zbrusu nová a prudce zábavná německá komedie. Jaký by to asi byl pocit trčet roky v base kvůli ukradeným penězům a po propuštění se dozvědět, že na místě, kde jsou zakopány, byla postavena tělocvična? Přesně to se stane Zekimu Müllerovi, který se velmi rychle rozhodne dát na dráhu učitele tělocviku, jenom aby vymyslel, jak tu obrovskou hromadu peněz vykopat. K tomu se ale bude muset vypořádat i se studenty.

Na této webové stránce pro vás máme online ke shlédnutí film Fakjů pane učiteli. Tuto německou komedii od režiséra Bora Dagtekina jsme si pro vás připravili tak, abyste si jí mohli pustit pohodlně a na pouhých pár kliknutí. Všechno je to jednoduché a my věříme, že si tak film opravdu užijete. Máme pro vás připravenou verzi s českým dabingem a ve skvělé obrazové kvalitě, která předčí i běžná dívídíčka. Jinak film měl premiéru v českých kinech 28. 8. 2014. Díky nám to pro vás bude ale skutečně jenom zajímavé datum, protože právě s námi si můžete Fakjů pane učiteli pustit kdykoliv jenom budete chtít přes internet.

Fakjů pane učiteli je skvělá komedie.

A o čem je příběh této originální komedie nejenom pro teenagery? Pro Zeka Müllera nadešel slavný den, kdy byl konečně propuštěn z vězení. Zde si odseděl trest za krádež peněz. Opravdu velké spousty peněz, které se nikdy nenašli. Zek přežil vězení jedině s vědomým, že až bude svobodný, tak se opět dostane ke svým penězům a ty si opravdu pořádně užije.

V Zekově třídě nejsou žádní svtoušci.    Je potřeba je mít pevně pod krkem.

Jenže brzy zjistí, že to nebude úplně tak lehké. Zatímco byl ve vězení, tak peníze svěřil do péče své přítelkyni Charlie. Ta dostala za úkol je ukrýt. Nejlépe je někam velmi dobře zakopat do země. Jenže Charlie nepatří mezi zrovna inteligentní holky, což je na ní ostatně vidět na první pohled. Aby si ulehčila práci, tak zakopala dotyčnou tašku na staveništi. Nenapadlo jí, že nad touto cenou kořistí brzy vyroste nová školní tělocvična. Ono to tak ostatně bývá, že na staveništi se většinou něco staví.

Studenti přeci jenom brzy přirostou Zekovi k srdci.

Zek si může vzteky rvát vlasy. Pak mu ale dojde, že peníze pod tělocvičnou zřejmě pořád ještě musí být. A vlastně by nemusel být ani až tak velký problém se k nim dostat. Stačí se přeci jenom prokopat přes kotelnu v přízemí. Zek se tedy pustí do tohoto ambiciózního plánu. Aby měl krytí, tak se nechá zaměstnat ve škole jako tělocvikář. Ačkoliv se jedná o Götheho gymnáziu, tak zdejší studenti rozhodně nepatří mezi ty elitní a pilné. Alespoň tedy žáci 10. B, které dostane Zek na starosti. Vlastně jsou to docela zlý fakani, kteří o učení vůbec nemají zájem. Navíc neváhají na Zeka nastražit i někdy až velice potupné pasti.

Studenti samozřejmě netuší, že se pustili do křížku s bývalým trestancem, kterému je jejich vzdělání úplně u zadku. Jediné co vyžaduje je disciplína a tu si nakonec i získá. Zekovi metody výuky jsou mnohdy až velmi brutální. Neváhá dokonce sáhnout ani po paintballové zbrani na neposlušné studenty. Také značně rozšíří škálu trestů, které jsou jinak aplikované. Brzy to ale začne mít první ovoce. Žáci se najednou začnou připravovat a o hodinách pracovat. Cesta k tomu sice byla dlouhá, ale Zek dokazuje, že to jde. Kdykoliv má Zek čas, tak se samozřejmě snaží dostat ke svým penězům. Ty už má na dosah, ale stále ne a ne je vyzvednout.

Mezitím se Zekova pověst šíří mezi učitelským sborem. Dokonce ho začne obdivovat i sympatická blonďatá učitelka Lisi Schnabelstedtová. Ta jinak podobně brutální praktiky neuznává, ale když na vlastní oči vidí, že nějaký efekt to na nezdárné studenty přeci jenom má, tak musí před Zeken smeknout. Velmi brzy si navíc tidle dva padnou do oko. To může být k prospěchu obou. Zek může naučit Lisu radovat se ze života a být nespoutaná. Lisa zase může naopak jeho naučit něco o morálních zásadách. Zkrátka dělat to co je správné.

Zek rozhodně není běžným učitelem.    Utrpení žáků ho zrovna moc nezajímá.

To je ve vší stručnosti souhrn příběhu filmu Fakjů pane učiteli. Snad jsme vás zaujali. S tímto filmem by to opravdu nemělo být těžké, protože se jedná o hodně povedenou komedii. Z toho důvodu jí pro vás také máme přímo na těchto stránkách online. Pojďte si i vy s námi přehrát tento snímek o jednom netradičním učiteli a jeho ještě netradičnějších výchovných metodách.

Zek je venku z vězení a plánuje co dál.

Zek hledá, kde jsou zakopané peníze.    Ve škole to nebude jednoduché.TOPlist