Expendables: Postradatelní 3 (2014) online ke shlédnutí

Sylvester Stalone alias Barny Ross se vrací a s ním i jeho partička Expendables: Postradatelní. V třetím pokračování akční série čeká vysloužilé superhrdiny střetnutí s jedním z nich. Bývalý člen Conrad Stonebanks se vydával za mrtvého. Mezitím si ale vybudoval mohutnou zločineckou základnu a vrhl se na obchodování se zbraněmi. Je jasné, že todle mu nemůže nechat Barny projít. Musí mobilizovat team, možná nabrat i nové mladé členy, a pak padoucha všemi prostředky zastavit.

Expendables: Postradatelní 3 je nový americký akční film s prvky thrilleru, ale i dobrodružného filmu. S projektem přišel Sylvester Stallone, který napsal scénáře ke všem dosavadním dílu a ten první dokonce i sám režíroval. Je to jeho dítě, které si vypiplal k dokonalosti. Celý film přitom stojí na úplně jednoduché myšlence. Dát dohromady největší akční hvězdy posledních třiceti let a dát jim nabité zbraně. Veteráni jako Dolph Lundgren, Harrison Ford, Mel Gibson, Jason Statham, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Jet Li nebo Arnold Schwarzenegger, nám pak ochotně ukážou, že ještě nepatří do starého železa.

Leganda všech akčních filmů

Film Postradatelní 3 měl premiéru v českých kinech 14. srpna 2014 a hned záhy se stal obrovským návštěvnických hitem. V Americe měl film sice trochu vlažnější start, protože unikla jeho kopie filmu na internet, ale je otázka jestli další pokračování prostě netáhne o něco méně. Za nás vám ale můžeme slíbit, že to bude skvělá podívaná. Pokud jste fanoušky žánru, tak se u něj budete dozajista rozplývat blahem.

Příběh filmu se točí kolem likvidace zločineckého bosse Conrad Stonebankse. Tento velmi úspěšný obchodník se zbraněmi má na svých rukou krev doslova tisíců lidí. Všechno je navíc o to horší, že své postavení si vybudoval i na základě zkušeností a dovedností, které získal jako jeden ze zakládajících členů jednotky Expendables. Barny Ross ví, že tento protivník je tak mnohem horší, než jakýkoliv jiný. Navíc žil dlouhou dobu v domnění, že Conrada sám zabil. Jak se ale ukázalo, tak to nebyla úplně tak pravda. Conrad má hodně tuhý kořínek a teď už se nemývá skrývat. Jeho moc už je tak velká, že si věří i na to, že své bývalé spolubojovníky zlikviduje. Jenže úplně stejný záměr mají také Postradatelní s ním.

Conrad Stonebanks alias Mel Gibson alias hlavní záporák    Výsadek na jedoucí vlak už se chystá.

Střet je nevyhnutelný. Na obou stranách jsou nelítostní a profesionální žoldáci, takže nás čekají opravdu hodně drsné souboje. Je jedno ať už se bude bojovat na obrněném vlaku, ve vzduchu nebo třeba tanky. Postradatelní nemají co ztratit a jdou do každého střetnutí naplno. Přesto i Barny zjistí, že by se do teamu hodila nějaká nová krev. Ne že by nestačili staří dobří veteráni jako třeba Gunnar Jensen – dvoumetrový Švéd, který je mistrem s odstřelovací puškou nebo Lee Christmas – skvělý pilot a odborník na nože. Zkrátka je potřeba dát šanci i někomu novému. A tak se náš team rozrůstá o postavy a herce. Možná nejsou tak známý, ale korby jsou to také. Za všechny jmenujme například boxera Victora Ortize nebo olympijskou medailistku v judu a mistryni bojových umění Rondu Rousey.

O výbuchy a akci opravdu nebude nouze.

Příběh filmu je jedna velká honička, kde se střídají akorát lokace a zbraňový arzenál. Jako obchodník s tímto sortimentem zboží ho ostatně Conrad má k dispozici docela dost. Naši hrdinové nám ukážou, že se stále ještě umí být za to v co věří. I když je to jenom sebranka těch nejhorších zabijáků jaký svět vidět. Pod vedením stratéga Barnyho se mění v team, který pracuje jako švýcarské hodinky a neváhá si krýt záda ani těmi největšími kalibry.

Snad se nám podařilo vás na nový díl Expendables: Postradatelní 3 příjemně navnadit. Film jsme pro vás připravili ve skvělé HD kvalitě. To je víc, než má například DVD, takže si budete moci snímek vychutnat hezky pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít. Stejně jako na obrazu jsme si samozřejmě dali záležet i na zvuku, které je vícekanálový. Video s filmem Postradatelní 3 si můžete přehrát kdykoliv jenom budete chtít. Právě díky internetu máte tuto skvělou výhodu, že si film pustíte, až se vám to bude hodit. Nemusíte nikam chodit, ani čekat až v nějaký přesně stanovený čas poběží film v televizi. Pro přehrávání filmu se stačí přihlásit a pak už si ho pustíte pouhým jedním kliknutím. Přejeme vám ať se dobře bavíte.

Člověk se v akčním filmu docela naběhá.    Tak todle je trochu větší ráže, aneb rotační kulomet z letadla.

Hodnocení filmu

Film si získal ve směs velmi pozitivní hodnocení, které ho řadí k lehkému nadprůměru. Samotní diváci na CSFD.cz, které patří k největším filmovým serverům mu udělili velmi hezkých 68%. Na konkurenčním a obdobném webu FDB.cz se nový Postradatelní přitom dostali ještě o jeden pomyslný stupínek výše, kde mají aktuálně hodnocení 80,4%. Diváky si film tedy získal o čemž ostatně dobře svědčí i návštěvnost kin, která u nás katapultovala Expendables prakticky okamžitě do jeho předních příček. Samozřejmě druhou stranou mince jsou názory filmových recenzentů, které se mohou diametrálně rozcházet. Zatím jsou ale názory profesionálů z filmových časopisů, magazínů a webů ve směs docela jednotné a všichni film hodnotí jako průměrný. Z pomyslné škály pětihvězdiček by mu tak dali tři. Po takovém hodnocení sáhli Daniel Birgus z NaFilmu.cz, Jan Liška z Gorilla.cz, Petr Slavík z FandimeFilmu.cz nebo třeba Martin Zielosko z CinemaView.sk. Dobrým hodnocením nešetřil ani známý filmový recenzent a překladatel titulků František Fuka, jenž filmu dal hodnocení 70%. Dokonce o něm prohlásil:

„Znovu opakuji, že trojka má pravděpodobně nejlepší scénář a většina hrdinů se dá rozlišit podle svého chování, ne jen podle toho, jakou zbraň nejlépe ovládá.”

Někdo má prostě pro zacházení se zbraněmi talent.

Náš názor na film Expendables: Postradatelní 3

Jakoby Sylvester Stallone poslední roky točil jenom filmy, kde se nám snaží dokázat, že ještě nepatří do starého železa. Nevím jestli je to jenom nostalgii a nebo je skutečně točí tak dobře, ale vypadá to, že se mu tento záměr docela daří. Ta chemie tady pořád je. Možná je to jenom proto, že toyto hrdiny už dobře známe, možná je to prostě jenom dobře řemeslně odvedená práce. Příběh nových Postradatelných se povedl, stejně jako akční scény o které věru není nouze. Na druhou stranu někteří dřívější hrdinové jako třeba Harrison Ford nebo Arnold Schwarzenegger už moc nevypadají jako akční hrdinové z nichž by šel opravdový strach. Filmu se sice snížilo ranka je vhodný už i pro diváky od třinácti let, ale na jeho drsnosti to moc nepoznáme. Pokud máte zkrátka rádi tento styl filmů, tak věříme, že nový Expendables: Postradatelní 3 vás nezklamou. Pojďte si je přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma online.

Tak trochu rodinné setkání.TOPlist