Tři bratři (2014) online ke shlédnutí

Tři bratři je zbrusu nová česká pohádka. Natočilo jí rodinné duo režiséra Jana Svěráka a jeho otce Zdeňka Svěráka, který se stal autorem scénáře. Po dlouhé době jsme se tak konečně dočkali opravdu hezké a vlídné pohádky, která nešetří ani vtipem ani krásnými písničkami. Tři bratři mají potenciál zařadit se do zlatého fondu naší kinematografie. A ačkoliv jsou pohádky spojovány především s Vánoci, tak i v parném létu nás jistě film potěší.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí film Tři bratři. Kromě toho také pro vás máme obrovskou kupu informací, abyste se mohli zorientovat ději a rozhodnout se, zda právě tato pohádka bude pro vás to pravé ořechové. My pevně věříme, že ano a s tímto snímek určitě nešlápnete vedle. Film měl v českých kinech premiéru 14. srpna 2014 už před tím se ale odehrálo mnoho předpremiérových promítání.

Nová česká pohádka Tři bratři (2014)

A o čemže vypráví příběh této pohádky? Jan Svěrák v něm spojil děj hned několika oblíbených českých pohádek do jedné. Hlavními hrdiny je trojice bratrů. Jsou jimi Pepa (hraje ho Vojta Dyk), Jan (hraje ho Tomáš Klus) a Matěj (hraje ho Zdeněk Pištula). Tato trojice už dospěla do věku švarných junáků, jenže jim přeci jenom ještě chybí životní zkušenosti. Jejich otec by jim už rád předal hospodářství, ale nějak cítí, že kluci potřebují ještě dospět. Všechny tři proto pošle na zkušenou do světa.

Že by Červená Karkůlka? Ale jak to s ní dopadne tady?    Domeček ošklivé paní ježibaby.

Tak začíná jejich podivuhodné putování ze země do pohádky a z pohádky ještě dál. Společně si projdou mnoha zajímavými příběhy. Samozřejmě narazí i na zlou a šerednou Ježibabu, kterou opravdu nezapomenutelným způsobem ztvárnil Jiří Lábus. A také narazí na spící princeznu, která se píchal do prstu a usnula na sto let. Naši bratři jsou odhodláni společně princeznu osvobodit. I když je tedy otázkou, kdo by jí pak vlastně nakonec pojmul za ženu? Nebo se to přeci jenom vyřeší nějak samo?

Těch narážek na známé pohádky bude samozřejmě daleko více. Dočkáme se samozřejmě i Karkůlky s vlkem a daleko více.

Krásná krajina v pohádce Tři bratři.

K nelibosti ježibaby nás samozřejmě čeká dobrý konec, ale tomu bude předcházet ještě spousta putování a dobrodružství. Určitě se u toho nebudete ani na chviličku nudit. Navíc si u filmu i trochu zazpíváme, protože Zdeněk Svěrák společně s Jaroslavem Uhlířem složili pro svou pohádku Tři bratři spoustu velmi krásných písniček.

Tři bratři vypadá jako opravdu hezká česká pohádka, kterých vzniká opravdu jenom pár do roka. Co více si k tomu říci. Snad jenom, že doufáme, že se stejně hodně zalíbí i vám. Film si můžete pustit přímo zde na těchto našich webových stránkách. Pohádku jsme pro vás přichystali hezky pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Samozřejmostí je výborná kvalitě obrazu, který se blíží HD videu a také zvuku, abyste si mohli prozpěvovat skvělé písničky z této pohádky. Víc už asi není potřeba o příběhu prozrazovat. Snad jsme vám to nejdůležitější už vyzradili.

Jednoho z bratrů si zahrál i Tomáš Klus    Pepa se rozhlíží kam ho dál nohy zavanou

Hodnocení filmu

A jak si pohádka vede u svých diváků? Vypadá to, že více než dobře a mnozí nešetří chválou na její adresu. Na CSFD.cz najdeme spoustu diváckých recenzí, které si pohádku opravdu jenom chválí. Velmi podobné je to i na dalším podobném portálu FDB.cz, kde Tři bratři sbírají prozatím jenom ty nejlepší divácká hodnocení. Posledním důkazem kvality jsou recenze filmových odborníků. Jedním z takových názorů je i ten prominentního kritika Františka Fuky, jenž o filmu prohlásil: „Tři bratři jsou zdaleka nejlepší česká filmová pohádka za mnoho posledních let, ne-li od revoluce”. A tu už je pořádně velký kalibr, protože Fuka je známý, že na hodnocení českých filmů bývá jinak spíše poměrně skoupí.

Více o filmu se dozvíte také na jeho oficiální webové stránce www.3bratri.cz.

A bude i královská svatba!

Náš názor na pohádku Tři bratři

Tři bratři jsou nepochybně skvělou pohádkou, kterou lze málo co vytknout. Příběh sice tak už trochu známé, tím že si Zdeněk Svěrák ulehčil práci a zkopíroval motivy nejznámějších českých pohádek, přesto je ale složil dohromady opravdu originálním a hezkým způsobem. Stejně tak jeho syn Jan Svěrák je už velmi zkušený režisér, který ví co a jak. Film byl natočený v opravdu hezkých lokacích a kulisách. Třeba takový přístřešek ježibaby postavený přímo na rybníku opravdu stojí za to. Stejně tak záběry v přírodě jsou opravdu moc hezké a plné barviček. Třeba kdy naši bratři jedou po skále a krouží kolem nich kamera, tak je to opravdu skvělá podívaná. Důležitou složkou filmu jsou i písnička a hudba. Někdo dokonce uvádí, že se jedná o muzikál, protože písniček je ve filmu opravdu hodně. Zde se opět projevily zkušenosti dua Svěrák a Uhlíř, kteří k filmu vytvořili opravdu kouzelný doprovod. A jaký jiný k pohádce že? Film Tři bratři vám zkrátka můžeme s klidným svědomým jedině doporučit a pevně doufáme, že se u něj budete bavit stejně tak dobře jako my. Nečekejte na to až tato pohádka poběží v televizi a přehrajte si jí s námi online hned teď!

David Matásek si poprvé v životě vyzkoušel roli krále.TOPlist